O nas

"Architektura to również sztuka komunikacji"

W pracowni 7arch wierzymy, że architektura powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb i stylu życia naszych klientów. Dlatego każdy projekt rozpoczynamy od głębokiego zrozumienia ich oczekiwań i aspiracji. Naszym celem jest stworzenie unikalnych, funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się tworzeniem projektów architektonicznych, szczegółowym projektowaniem wnętrz oraz tworzeniem projektów elewacji.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy biurem architektonicznym, które na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do klienta. U nas nie znajdziesz gotowych rozwiązań. Nasza pasja to projektowanie.

Nasze doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży architektonicznej. Współpracujemy z projektantami branż takich jak: konstrukcja, sieci wodno-kanalizacyjne, elektryka, sanitarnych. Wykonane projekty znajdują się w zarówno w Polsce jak i za granicą.

Nasz zespół

Architekci

Patrycja Bartnicka

Architekt

Z wykształcenia magister inżynier architektury, absolwent wydziału architektury na Politechnice Białostockiej. Dobrze czuje się w projektach nowoczesnej architektury, otwarta na wizję klienta.

Zobacz nasze realizacje!

Wszystkie projekty zostały opracowane przy ścisłej współpracy z naszymi klientami, tak aby zapewnić jak najlepsze odwzorowanie wizji klienta.